V WYJAZD STUDYJNY DLA NAUCZYCIELI 2021

CO ROKU SOBOTA I NIEDZIELA NA POCZĄTKU WRZEŚNIA…

Od kilku lat nasze edukacyjne biuro podróży VIA CRACOVIA Podróże z Nauką ma przyjemność zapraszać Państwa, na WYJAZDY STUDYJNE w okolice Krakowa, aby powspominać jeszcze wakacje, pokazać ciekawe miejsca i podzielić się z Państwem naszymi propozycjami wycieczek i warsztatów edukacyjnych. 

Co roku przygotowujemy dla Państwa bogaty program przyrodniczy, etnograficzny, kulinarny oraz wiele innych niespodzianek.

OD 2019 ROKU TO WEEKEND STUDYJNY…

W 2019 roku z okazji jubileuszu 10-lecia naszego biuro po raz pierwszy zorganizowało atrakcje aż na dwa dni.

Pierwszego dnia w sobotę odbyła się wycieczka, tak jak to było dotychczas. Natomiast w niedzielę (tydzień później) odbył się interaktywny spacer po Krakowie oraz prezentacja gier i zabaw miejskich w naszym mieście.

W tym roku również powtarzamy podobny program. To znaczy, że w sobotę 5 września 2020 roku odbędzie się wyjazd, natomiast tydzień później w niedzielę 13 września 2020 będziemy realizować program w Krakowie. Oczywiście można zapisać się na jeden z wybranych dni lub na oba, wybór zależy od Państwa 🙂 Warto, żebyście odnotowali sobie te daty w kalendarzu :).

PROGRAM WYJAZDU

Dokładny program wyjazdu, a także miejsca, jakie odwiedzimy w tym roku na razie niech zostaną niespodzianką. Jedno jest pewne, całą imprezę zakończymy we FRANKÓWCE MAŁEJ na poczęstunku oraz wspólnych aktywnościach.

Dla tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w WYJEŹDZIE STUDYJNYM prezentujemy program z 2019 roku, w którym spotkaliśmy się z nauczycielami po raz czwarty:

TAK BYŁO w 2019 ROKU

Tym razem była to wrześniowa sobota i niedziela.

Pierwszego dnia (7 września, sobota) zaprosiliśmy na wycieczkę w „Zagórzańskie Dziedziny”, podczas której mogli Państwo poznać atrakcje turystyczne m.in  Beskidu Wyspowego i Gorców,  potem tradycyjnie spotkaliśmy się w naszym Edukacyjnym Ośrodku Plenerowym „Frankówka Mała” na poczęstunku i rekreacji. 

Drugiego dnia( 15 września, niedziela) aby pochwalić się naszymi propozycjami w Krakowie zaprosiliśmy na STUDYJNY SPACER PO KRAKOWIE. 

ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT, POCZĘSTUNEK ORAZ WSZELKIE INNE KOSZTY ZWIĄZANE Z WYJAZDEM W SOBOTĘ, NATOMIAST W NIEDZIELĘ DOJAZD DO KRAKOWA WE WŁASNYM ZAKRESIE

GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH NA TEMAT WYJAZDU STUDYJNEGO W 2020 ROKU 🙂

  1. Zapisy na wyjazd studyjny trwają do 4 września (środa) lub do wyczerpania miejsc na adres edukacja@viacracovia.pl lub 661 061 436. 
  2. W zgłoszeniu prosimy o podanie: IMIENIA I NAZWISKA | NUMERU TELEFONU | ADRES EMAIL | NAZWY SZKOŁY
  3. Decyduje kolejność zgłoszeń! 🙂 
  4. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych drobnych zmian w programie z przyczyn od nas niezależnych.
  5. UWAGA: W zgłoszeniu prosimy o informację, czy zapisują się Państwo na cały weekend (7 i 8 września) czy na jeden z poszczególnych dni.
  6. Bardzo prosimy o zgłaszanie maksymalnie 3 osób z jednej placówki, dodatkowe osoby mogą zostać wpisane na listę rezerwową.
  7. Na wszystkie zgłoszenia odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

PROŚBA 🙂

Jeśli Państwo nie będą mogli wziąć udziału w naszym wyjeździe, będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych nauczycieli.

CZEKAMY NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.