TOP 5 WYCIECZEK NA NIEPOGODĘ

  1. Niepołomice –Emocje, Światło, Dźwięk – Wizyta w Muzeum Zamek Królewski w Niepołomicach; Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym oraz Muzeum Fonografii.
  2. NAUKOWO W CHĘCINACH I KIELCACH– Interdyscyplinarna podróż do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach, wizyta w GeoParku w Kielcach. Warsztaty szlifowania skały, wystawa oraz podróż w głąb ziemi kapsułą 5D.
  3. KOPALNIA SOLI W BOCHNI I MUZEUM MOTYLI – W najstarszej kopalni soli w Polsce panuje zawsze ta sama temperatura ok. 14-16 stopni. Multimedialna trasa, to podróż w głąb historii, po której prowadzą nas nasi królowie. W Muzeum Motyli zobaczyć można najwspanialsze żywe klejnoty, mieniące się we wszystkich barwach świata.
  4. KIERUNEK ŚLĄSK – Tarnowskie Góry – zwiedzanie Muzeum Górnictwa w Zabytkowej Kopalni Srebra wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz przepływ łodziami na trasie o dł. 270 metrów.
  5. LEKCJE W KINIE – zamieniamy szkolne ławki na kinowe fotele, tablicę na wielki ekran – Inna przestrzeń, Nowe możliwości! Propozycje warsztatów w kinie Cinema City w Krakowie