WYJAZD STUDYJNY DLA NAUCZYCIELI 2023

Kochani Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy!

Od sześciu lat Biuro Podróży VIA CRACOVIA organizuje WYJAZD STUDYJNY DLA NAUCZYCIELI na początku września. Jest to cykliczna wycieczka / impreza promocyjna, podczas której mamy przyjemność zapraszać Państwa w okolice Krakowa, aby powspominać jeszcze wakacje, pokazać ciekawe miejsca i podzielić się z Państwem naszymi propozycjami wycieczek i warsztatów edukacyjnych na kolejny sezon. W 2023 roku spotkamy się z Państwem już po raz siódmy.

W tym roku znowu opowiemy o nowościach. Między innymi podamy listę naszych śródrocznych spotkań na SPACERACH PO KRAKOWIE DLA NAUCZYCIELI na kolejny rok szkolny (do tej pory odbyły się już kilka i zostały przez Państwa pozytywnie przyjęte, dlatego pragniemy kontynuować ten projekt). Opowiemy o propozycjach wycieczek dla Państwa w inne regiony Polski. Przedstawimy także jak zwykle nasze pomysły na nowe wycieczki, spacery, warsztaty dla uczniów. Pochwalimy się naszymi nowymi kwalifikacjami 🙂

Wyjazd Studyjny dla Nauczycieli 2021 – W drodze na Szpilówkę…

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

 • Zapraszamy do BOCHEŃSKIEJ KRAINY, gdzie znajduje się także nasz Edukacyjny Ośrodek Plenerowy „Frankówka Mała”.
 • WYJAZDY ODBYWAJĄ SIĘ W PIERWSZĄ SOBOTĘ WRZEŚNIA!
 • W tym roku, jak zwykle przygotowaliśmy bogaty program historyczny, przyrodniczy, kulinarny oraz inne niespodzianki.

PROGRAM RAMOWY WYJAZDU:

 • około 9.00 – Zbiórka w Krakowie, skąd wyruszamy autokarem na wycieczkę.
 • 08.30 – wyjazd pod opieką pilota/przewodnika z Krakowa na wycieczkę do Bocheńskiej Krainy – w tym roku znowu odwiedzimy wiele ciekawych miejsc i porozmawiamy z ciekawymi ludźmi, a także spędzimy czas aktywnie. Dokładniejszy program pojawi się przed tegorocznymi wakacjami.
 • Około 14.00/15.00 – przyjazd do Frankówki Małej na warsztaty/zabawy, prezentacje, rekreację oraz poczęstunek.
 • Około 18.00 – wyjazd do Krakowa
 • Około 19.00/19.30 – przyjazd na ul. Pawią w Krakowie

ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT, POCZĘSTUNEK ORAZ POKRYWA WSZYSTKIE INNE KOSZTY ZWIĄZANE Z WYJAZDEM

Wyjazd Studyjny dla Nauczycieli – Warsztaty kulinarne we Frankówce Małej

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 • Limit osób na WYJAZD STUDYJNY: 50 (kiedy lista przekroczy 50 osób, proszę wpisywać się dalej, na listę rezerwową, z doświadczenia wiemy, że zawsze się zdarza jakaś rezygnacja)
 • Po prawej stronie formularza jest suwak – wystarczy wpisać – Imię i nazwisko, reprezentowaną placówkę, adres e-mail i telefon oraz wysłać. Zamieszczamy listę tak wcześnie, aby zebrać jak największą grupę chętnych. W poprzednich latach wiele osób tuż przed wyjazdem rezygnuje i zostają wolne miejsca.
 •  Na wszystkie zgłoszenia odpowiemy mailowo lub telefonicznie.
 • Decyduje kolejność zgłoszeń!
 • PROŚBA! Aby nasz wyjazd był dostępny dla przedstawicieli większej liczby placówek, uprzejmie prosimy o zapisywanie się maksymalnie 2 osób z danej placówki.
 • Jeśli Państwo nie mogliby skorzystać z naszej propozycji, uprzejmie prosimy o udostępnianie jej innym nauczycielom. Państwa przewodnikami będą 🙂
 • LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KIEROWNICY ZAMIESZANIA I PRZEWODNICY 🙂

ANNA PŁACHCZEWSKA-ROGOZIŃSKA – licencjonowana przewodniczka po Krakowie, certyfikowana przewodniczka po krakowskich muzeach (Rynek Podziemny, Fabryka Schindlera, Pałac Krzysztofory, Muzeum Kościuszkowskie); przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym; licencjonowany pilot wycieczek krajowych i zagranicznych; wychowawca kolonijny; animatorka kultury. Zafascynowana TURYSTYKĄ KULINARNĄ. Organizuje przeróżne plenerowe warsztaty w Edukacyjnym Ośrodku Plenerowym „Frankówka Mała”

PIOTR ROGOZIŃSKI – Pasjonat historii pod każdą postacią. Szczególnie ulubiony okres to XX wiek. Na WARSZTATACH HISTORYCZNYCH, które organizuje i prowadzi, można go spotkać w przebraniach z różnych epok. Druga wielka pasja to TURYSTYKA GÓRSKA, jest przewodnikiem beskidzkim. Licencjonowany pilot wycieczek i wspaniały opowiadacz oraz przewodnik po krakowskich muzeach – Fabryce Schindlera oraz Rynek Podziemny. Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym.

Piotr Rogoziński - przewodnik beskidzki

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY I PROFILE W PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

VIACRACOVIA.PL – główna strona naszego BIURA PODRÓŻY, na której znajdziecie Państwo wycieczki wyjazdowe jedno- i wielodniowe, zielone szkoły, rajdy, warsztaty i gry miejskie w Krakowie oraz innych miastach. 

FRANKOWKA.PL – to strona naszego EDUKACYJNE OŚRODKA PLENEROWEGO, na której znajdziecie Państwo informacje na temat licznych warsztatów, które prowadzimy na terenie ośrodka oraz jakie wycieczki w okolicy można połączyć z warsztatami. Na tej stronie zamieszczony jest ELEKTRONICZNY KALENDARZ, dzięki któremu możecie Państwo zapisywać się na warsztaty i można zobaczyć na bieżąco, które terminy są dostępne.

KRAKOWWYCIECZKI.PL – ta strona jest poświęcona tylko atrakcjom turystycznym w Krakowie i Małopolsce, jednak znajdują się tu propozycje nie tylko dla grup przyjezdnych, ale i krakowskich. Na stałe współpracujemy z licencjonowanymi przewodnikami z Krakowa i krakowskich muzeów, ale też beskidzkimi, więc mamy wiele ciekawych propozycji.

Więcej zdjęć, ciekawostek, relacji, opisów znajduje się na naszych profilach społecznościowych: https://www.facebook.com/Viacracovia/ oraz https://www.facebook.com/FrankowkaMala/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *