KRAKÓW I MAŁOPOLSKA

MOBILNE WARSZTATY KULINARNE

Szkoły | Przedszkola | Instytucje kultury

Dajcie nam odrobinę przestrzeni, a my zadbamy o smak, wspaniałe zapachy i dobrą, kulinarną zabawę ze szczyptą edukacji 😉 !

W sezonie wiosennym, letnim i jesiennym z wielką przyjemnością, co nas bardzo cieszy, przyjeżdżacie do naszej plenerowej KUCHNI SPOTKAŃ we Frankówce Małej (zdjęcia z plenerowych warsztatów kulinarnych możecie zobaczyć TUTAJ).

Jednak potem następuje przerwa, kiedy przyroda śpi, śpi też nasza plenerowa KUCHNIA SPOTKAŃ :), ale wpadliśmy na taki pomysł, aby zorganizować MOBILNE WARSZTATY KULINARNE i tak zrodziła się LATAJĄCA KUCHNIA SPOTKAŃ. I teraz możecie u siebie, w Waszej instytucji, zorganizować warsztaty kulinarne przez CAŁY ROK!!! Nawet w sezonie pięknej pogody 😉 !

Zaproście nas do swojej szkoły, a zobaczycie, że podczas dwóch godzin lekcyjnych odbędzie się lekcja BIOLOGII, CHEMII i FIZYKI, a także MATEMATYKI 🙂 . Kuchnia to nie tylko smaki i zapachy, ale także historia, tradycje i zwyczaje. O nich także opowiemy Wam podczas KULINARNYCH warsztatów z Latającą Kuchnią Spotkań. 

DLA KOGO: szkoły, przedszkola, instytucje kultury.

MIEJSCE: warsztaty mobilne, tj. przyjeżdżamy do szkoły lub innej instytucji, potrzebna jest tylko sala z ławkami, aby każdy miał swoje miejsce do pracy.

CZAS TRWANIA: 2 godziny lekcyjne.

LICZBA UCZESTNIKÓW: nie mniej niż 25 osób (np. jedna klasa lub dwie mniejsze)

OPIS WARSZTATÓW: uczestnicy warsztatów będą wykonywać tarty z ciasta dostarczonego przez organizatorów. W trakcie zajęć także zabawy związane z poznawaniem przypraw.

KOSZT: 45 pln/ucznia

ZAPISY: edukacja@viacracovia.pl lub 661 061 436

UWAGA: Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały oraz piekarnik

A wiosną zapraszamy do naszej Plenerowej Kuchni Spotkań w FRANKÓWCE MAŁEJ na warsztaty lepienia pierogów i nie tylko!