O NAS

– ZMIENIAMY EDUKACJĘ NA TURYSTYCZNE ATRAKCJE…


VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania, firma rodzinna istniejąca od 2009 roku, zaprasza Cię w niezapomnianą podróż do Krakowa, po Polsce, a także krajach sąsiadujących. Razem z nami poznasz wszystkie najpiękniejsze miasta w Polsce i zrelaksujesz się na łonie przyrody malowniczej wsi, przemierzysz górskie szlaki, odwiedzisz sąsiadów . Nasza oferta jest bardzo różnorodna, zajrzyj do niej, a zobaczysz, że…

PODRÓŻ NIEJEDNO MA IMIĘ…

Uwielbiamy podróżować w poszukiwaniu ciekawych, a nie zawsze znanych miejsc. Związane z nimi historie i napotkani po drodze ludzie, stają się dla nas inspiracją do tworzenia różnych programów zwiedzania, warsztatów, eventów, gier. Bo uwielbiamy dzielić się zdobytą wiedzą, inspirować do poznawania tego, co wokół nas.

KIM JESTEŚMY?

LICENCJONOWANYM BIUREM PODRÓŻY. Specjalizujemy się w  wycieczkach po Polsce oraz krajach z Polską sąsiadujących.

INSTYTUCJĄ EDUKACYJNĄ . Dla nas, z wykształcenia, nauczycieli z wieloletnią praktyką w szkole, turystyka stała się także doskonałą formą do tworzenia wszelkiego rodzaju programów edukacyjnych, warsztatów, szkoleń.  Podczas nich z powodzeniem przekazujemy różnorodne treści związane z realizacją podstawy programowej, ale przekazywane w inny, bardziej przystępny sposób.

ORGANIZATOREM CZASU WOLNEGO w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Oprócz naszych standardowych produktów, które znajdziesz na naszej stronie, zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie program „szyty na miarę” –  ekskluzywną wycieczkę dla Twoich kontrahentów po Krakowie; 3-dniowy wyjazd szkolny; szkolenie, a nawet imprezę firmową z gadżetami reklamowymi. Mamy wiele sprawdzonych współpracujących z nami osób oraz firm, które pomogą nam stworzyć odpowiedni pakiet.

A OTO NASZA SUPER VIAEKIPA 🙂

ANNA PŁACHCZEWSKA-ROGOZIŃSKA

MANAGER | WSPÓŁWŁAŚCICIEL
INFO@VIACRACOVIA.PL
661 061 436

Polonistka, która zamieniła salę lekcyjną na mikrofon w autokarze i plenerowe warsztaty z dzieciakami 🙂 Licencjonowany pilot wycieczek oraz przewodnik po Krakowie krakowskich muzeach – Podziemia Rynku, Rydlówka . Zafascynowana TURYSTYKĄ KULINARNĄ 🙂 Organizuje wspaniałe plenerowe warsztaty kulinarne HECA Z PIECA :)


PIOTR ROGOZIŃSKI

WSPÓŁWŁAŚCICIEL
PIOTR@VIACRACOVIA.PL
609 787 122

Pasjonat historii pod każdą postacią 🙂 . Szczególnie ulubiony okres to XX wiek 🙂 . Na WARSZTATACH HISTORYCZNYCH, które organizuje i prowadzi, można go spotkać w przebraniach z różnych epok 🙂 Druga wielka pasja to TURYSTYKA GÓRSKA. Licencjonowany pilot wycieczek i wspaniały opowiadacz. Fascynujące historie sypie z rękawa 🙂

MIKOŁAJ ROGOZIŃSKI

PILOT WYCIECZEK |PRZEWODNIK
MIKOŁAJ@VIACRACOVIA.PL
723 436 050

Z takim pilotem, to na księżyc i z powrotem 🙂 Student zarządzania firmą, nazywany „Młodym Szefem” 🙂 Pilot wycieczek oraz licencjonowany przewodnik po krakowskim muzeum „Podziemia Rynku”. W naszym Edukacyjnym Ośrodku Plenerowym „Frankówka Mała” fachowa siła organizacyjna 🙂 . Pasjonat wycieczek rowerowych.