Rekomendacje

VIA CRACOVIA, firma rodzinna istniejąca od 2009 roku, zaprasza Cię w niezapomnianą podróż do Krakowa, po Polsce, a także krajach sąsiadujących. Razem z nami poznasz wszystkie najpiękniejsze miasta w Polsce i zrelaksujesz się na łonie przyrody malowniczej wsi, przemierzysz górskie szlaki, odwiedzisz sąsiadów . Nasza oferta jest bardzo różnorodna, zajrzyj do niej, a zobaczysz, że

PODRÓŻ NIEJEDNO MA IMIĘ…

Uwielbiamy podróżować w poszukiwaniu ciekawych, a nie zawsze znanych miejsc. Związane z nimi historie i napotkani po drodze ludzie, stają się dla nas inspiracją do tworzenia różnych programów zwiedzania, warsztatów, eventów, gier. Bo uwielbiamy dzielić się zdobytą wiedzą, inspirować do poznawania tego, co wokół nas.

KIM JESTEŚMY?

  • LICENCJONOWANYM BIUREM PODRÓŻY. Specjalizujemy się w  wycieczkach po Polsce oraz krajach z Polską sąsiadujących.
  • ORGANIZATOREM CZASU WOLNEGO w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Oprócz naszych standardowych produktów, które znajdziesz na naszej stronie, zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie program „szyty na miarę” –  ekskluzywną wycieczkę dla Twoich kontrahentów po Krakowie; 3-dniowy wyjazd szkolny; szkolenie, a nawet imprezę firmową z gadżetami reklamowymi. Mamy wiele sprawdzonych współpracujących z nami osób oraz firm, które pomogą nam stworzyć odpowiedni pakiet.
  • INSTYTUCJĄ EDUKACYJNĄ . Dla nas, z wykształcenia, nauczycieli z wieloletnią praktyką w szkole, turystyka stała się także doskonałą formą do tworzenia wszelkiego rodzaju programów edukacyjnych, warsztatów, szkoleń.  Podczas nich z powodzeniem przekazujemy różnorodne treści związane z realizacją podstawy programowej, ale przekazywane w inny, bardziej przystępny sposób.

Zobacz, kto nam zaufał 🙂

15-Referencje BA2012 – jpg
14-Referencje – ISTA
11-Podziękowania – KANCELARIA PREZYDENTA
10-Referencje – ENGRAM
09-Referencje ENGRAM
08-skanowanie0004
07-skanowanie0003
06-Referencje MeblodomPlus
05-Referencje Eurokreator
04-referencje Wieliczka
03-referencje Ustrobna
02-Lukoil – referencje
01-referencje – Bacówka Biały Jeleń