WYCIECZKI 1-DNIOWE

Poniżej znajdziecie Państwo cały wachlarz propozycji niezbyt długich wycieczek o różnej tematyce i formie. Wśród nich są wyjazdy do miast, gdzie będziemy zwiedzać zabytki, rezydencje książęce i magnackie. Są też propozycje zabytków techniki, jak kopalnie soli lub węgla. Dzieci w różnym wieku lubią odwiedzać także różne nowoczesne centra naukowe, ponieważ w takich miejscach jak Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy Centrum Leonardo da Vinci w Podzamczu chęcińskim, mogą doświadczalnie zdobywać ciekawe informacje.

Dla wielbicieli większej ilości ruchu i miłośników przyrody proponujemy wycieczki do małopolskich Parków Narodowych lub plenerowe warsztaty o różnej tematyce.

Skoro są miasta, to zapraszamy także na wieś, przede wszystkim do Edukacyjnego Ośrodka Plenerowego „Frankówka Mała”, aby napawać się przyrodą.

Wiosna, lato za pasem, także nie zwlekajcie z zapisami, aby miejsc wystarczyło dla każdego. TUTAJ uzyskasz informacje na temat SZCZEGÓŁOWEJ OFERTY oraz CENNIK

CITY BREAK WARSZAWA
JAK CHŁOPI Z MAŁOPOLSKI ZROBILI WIELKI BIZNES – WARSZTATY PLENEROWE Z GRUPOWĄ GRĄ PLANSZOWĄ – WYCIECZKA INTEGRACYJNA
RZESZÓW I ŁAŃCUT – PERŁY PODKARPACIA
O DAWNYCH ZAMKACH I RYCERSKICH RYCERZACH – ZWIEDZANIE ZAMKU W WIŚNICZU ORAZ WARSZTATY RYCERSKIE W EDUKACYJNYM OŚRODKU PLENEROWYM „FRANKÓWKA MAŁA” – WYCIECZKA DLA MŁODSZYCH DZIECI

KIERUNEK MAŁOPOLSKA

PARKI NARODOWE MAŁOPOLSKI

W CIENIU BABIEJ GÓRY
WIZYTA I ZAJĘCIA W BABIOGÓRSKIM PN
TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

WYCIECZKI INSPIROWANE DZIEDZICTWEM

KIERUNEK ŚLĄSK

KIERUNEK ŚWIĘTOKRZYSKIE